5 českých a zahraničních inspirativních Instagram profilů kaváren

Zákazníci rádi sledují Instagram inspirativních profilů světových i českých kaváren. Přinášíme vám jejich přehled. Propagovat kavárnu na svém Instagramu byste měli i vy. Se správnými hastagy, kvalitními fotografiemi a zajímavým obsahem si brzy získáte mnoho sledujících. Přinášíme vám ukázku několika zajímavých profilů z prostředí kaváren na Instagramu. Můžete se inspirovat nebo jít vlastní cestou. I zde platí, že je lepší být o pár kroků vpřed před konkurencí. Nabídněte svým zákazníkům vždy něco nového a zajímavého.

1. Coffeebar.mymika

Coffeebar.mymika je brněnská kavárna, která vás okamžitě zaujme svou nabídkou zákusků, které máte okamžitě chuť sníst.

2. MR.COFFEEBEAN

Zajímate-li se o českou kavárenskou scénu, nesmí vám utéci instagramový účet Mr.Coffeebean. Tento profil tvoří Jakub Mertlík, který dává na profil spoustu tipů, kam si zajít na kávu po celých Čechách i v Evropě. Na jeho profilu najdete recenze různých kaváren a káv z různých pražíren, nechybí často ani originální recepty.

3. Kavárna co hledá jméno

Tato kavárna má na svém profilu přes 30 000 sledujících a více než 800 příspěvků. Je to dog friendly kavárna, kde najdete chutné jméno i drinky.

4. jester_coffeejuices

Zajímavá kavárna s 8000 sledujícími vás zaujme svými příspěvky s nabídkou kávy a jídla. Kavárnu najdete ve španělské Seville a rozhodně stojí za návštěvu.

5. K Coffee House

Americká kavárna pravidelně přidává příspěvky na Instagram, kde nechybí ani denní nabídka či online možnost objednávky čerstvě připravenách dezertů.

Publikováno: 26. 01. 2023

Kategorie: Propagace kavárny

Autor: KafemHolajnova