Vyzkoušejte lahodné pochoutky z pivovaru Harry – nejen pivo, ale i skvělé jídlo!

Pivovar Harry

Úvod do pivovaru Harry

Vítejte v úvodu do nejlepšího pivovaru v Praze - Harryho! Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat skvělé pivo a lahodná jídla, jste na správném místě. V našem pivovaru se vaše chuťové buňky rozzáří při každém soustu a každém doušku. U nás najdete jedinečnou atmosféru, kterou jinde nenajdete. Těšíme se na vaši návštěvu!

Přehled nabízených druhů piva

Pivovar Harry je domovem vynikajícího piva, které se vyrábí s láskou a pečlivostí. Následující seznam nabízí přehled nejlepších druhů piva, které jsou v našem pivovaru k dispozici. Záleží jen na vašem osobním vkusu, zda si vyberete tradiční ležák nebo raději osvěžující IPA. V naší nabídce najdete:

- Ležák

- Tmavý ležák

- IPA

- APA

- Pšeničné pivo

- Světlý speciál

Ať už si vyberete jakýkoli druh piva, můžete být jisti, že vám ochutnávka našich vynikajících piv udělá radost a přinese spoustu nezapomenutelných chvil.

Popis vybraných pivovarských specialit

Popis vybraných pivovarských specialit od Pivovaru Harry

Pivovar Harry je nejen místem, kde si můžete vychutnat chutné pivo, ale také nabízí skvělou gastronomickou zkušenost. V této části menu najdete naše nejlepší pivovarské speciality.

1. IPA - Světlý ležák s intenzivním chmelovým aroma a stopou karamelu. Doplněn o tradiční anglický chmel Fuggles.

2. Stout - Tmavý ležák s jemnými tóny pražených sladů a příjemnou hořkostí. Ideální ke grilovanému místu nebo steakům.

3. American Pale Ale - Osvěžující světlý ležák s citrusovým aroma a střední hořkostí. Skvěle doprovodí libové maso nebo pikantní omáčky.

4. Wheat Beer - Světlá pšeničná ale se zaokrouhlením na chuť a plné tělo díky použití speciálních sladů a kvásků. Lahodná volba ke špenátovému salátu nebo ovocnému dezertu.

Všechny naše pivovarské speciality jsou vařeny z nejkvalitnějších surovin a pečlivě hlídány po celou dobu výroby. Přijďte ochutnat lahodnou kombinaci piva a jídla od Pivovaru Harry.

Seznam jídel na menu pivovaru Harry

Seznam jídel na menu pivovaru Harry

Pokud hledáte skvělé jídlo k doprovodu vašeho oblíbeného piva, neváhejte navštívit pivovar Harry. Naše kuchyně hýří chutěmi a nabízíme širokou škálu jídel pro každého gurmána.

Naše nabídka zahrnuje tradiční česká jídla, jako jsou pečené vepřové koleno s knedlíky a zelím, gulášovou polévku a smažený sýr s tartarem. Pokud máte chuť na něco exotičtějšího, dostaňte si například chilli con carne nebo thajský salát s grilovaným kuřecím masem. Můžete také ochutnat naše speciality, jako je klasický burger s hranolky nebo těstoviny s rajčatovou omáčkou a bazalkou.

V naší restauraci najdete něco pro každou příležitost - od rychlého oběda po romantickou večeři u svíček. Takže pokud hledáte skvělé jídlo v kombinaci se skvělým pivem, přijďte do pivovaru Harry!

Hodnocení kvality jídel a jejich přípravy

Pokud hledáte pivo doplněné skvělým jídlem, Pivovar Harry je tím pravým místem pro vás. Naše kvalitní jídlo a příprava jsou naší prioritou a rádi bychom s vámi sdíleli to nejlepší z naší nabídky. Abychom zajistili vaši plnou spokojenost, pravidelně hodnotíme kvalitu našich jídel a jejich přípravu. Protože pro nás není nic důležitějšího než vaše spokojenost a chuťový zážitek.

Přinášíme Vám několik skvělých návrhů na kombinace jídel a piv v našem pivovaru Harry. Tento ideální spojenec chutí si zaslouží, aby ho vyzkoušela každá chuťová buňka. Připravili jsme pro Vás perfektní harmonii mezi našimi nejlepšími pivečky a lahodnými specialitami z naší kuchyně. Pozveme Vás tedy do světa, kde se snoubí dokonalé pivo s prvotřídním jídlem!

Závěr a doporučení pro návštěvu pivovaru Harry

Závěr a doporučení pro návštěvu pivovaru Harry

Pokud hledáte skvělé jídlo a kvalitní pivo, pivovar Harry je pro vás tou správnou volbou! Po mnoha hodinách degustace a vychutnání místních specialit jsme si jisti, že si zaslouží vaši pozornost.

Při návštěvě pivovaru Harry rozhodně nevynechejte jejich famózní steak, který se váže s nespočtem chutí. K tomu si určitě dopřejte i jejich domácí hranolky, které jsou perfektní kořenícím dojem tohoto lahodného jídla.

Pro milovníky ryb bychom rozhodně doporučili jejich tatarák ze smažených úhořů. Kombinace křupavosti a svěžesti spolu s tekutým jádrem tohoto jídla vám připomene stojan na trhu s rybami.

A samozřejmě, pokud užijete chvíli u baru v blízkosti vašeho stolu, zajisté oceníte vynikající řadu piv, které nabízí tento pivovar. Naše osobní favority zahrnují jejich třešňový alebo IPA, ale určitě si vyberete své oblíbené pivo, když se podíváte na jejich rozsáhlý výběr.

Shrnutím - Pokud hledáte skvělou kuchyni a kvalitní pivo, pivovar Harry je pro vás tou správnou volbou. Užijte si to!

Publikováno: 30. 03. 2023

Kategorie: nápoje

Autor: Jirka Novotná

Tagy: pivovar harry | jídlo