Výtopna - kde se vaří srdcem a rozdává se úsměvem

Výtopna

Úvod do restaurace Výtopna

Vítejte v restauraci Výtopna! Pokud hledáte neobvyklé a zábavné místo pro večeři, naši restauraci si rozhodně oblíbíte. Naše restaurace je pojmenována po parním vlaku, který projíždí celým interiérem a servíruje vaše nápoje přímo na stůl.

U nás zažijete nejen skvělé jídlo a pití, ale i jedinečnou atmosféru, kterou vám poskytne každá projížďka vlakem. Těšíme se na vaši návštěvu a budeme se snažit udělat maximum pro to, abyste si u nás užili skvělý gastronomický zážitek.

Historie restaurace

Historie restaurace Výtopna

Restaurace Výtopna se může pochlubit bohatou historií. Její kořeny sahají až do 19. století, kdy na této adrese stála parní vodárna, která dodávala vodu pro okolní domy a podniky. Po celá desetiletí byl tento prostor využíván jako technické zázemí a sklad paliva.

V roce 2013 se ale naštěstí situace změnila a prostor vodárny se proměnil ve stylovou restauraci s originálním konceptem - Výtopnou. Zůstaly zachovány prvky parního stroje a lokomotivy, díky čemuž má interiér neopakovatelnou atmosféru.

Restaurace Výtopna je dnes oblíbeným místem, kam si lidé chodí užít kulinářské zážitky i příjemné posezení s rodinou či přáteli. Přijďte se k nám podívat a ochutnat některé z našich specialit!

Nápojový lístek

Nápojový lístek v restauraci Výtopna

Jídelní lístek

Jídelní lístek v restauraci Výtopna - pokrmy plné chuti a kvality, které Vás zahřejí uvnitř i venku!

Speciality restaurace Výtopna

Speciality restaurace Výtopna: Užijte si nezapomenutelnou chuťovou jízdu!

Atmosféra a interiér restaurace

Atmosféra a interiér restaurace Výtopna

Přijďte ochutnat naše lahodné jídlo a užít si jedinečnou atmosféru v restauraci Výtopna. Díky našemu originálnímu konceptu, který spojuje gastronomii a železniční téma, se budete cítit jako na nádraží v pravé historické atmosféře. Dejte se svést parní lokomotivou, která dokonce převáží vaše nápoje přímo k vašemu stolu! Vyzkoušejte také naše interaktivní modely vlaků a těšíme se na Vaši návštěvu.

Služby pro zákazníky

Výtopna se pyšní nejen skvělou kuchyní a atmosférou, ale také nabízí prvotřídní služby pro své zákazníky. Naše tým vám s radostí pomůže s vašimi požadavky a potřebami, aby váš zážitek u nás byl co nejpříjemnější. Kromě běžného servisu vám také rádi poradíme s výběrem jídla či pití, připravíme dle vašich přání speciální menu nebo zajistíme dekorace pro oslavu vaší nezapomenutelné události. Vaše spokojenost je naší prioritou a my se budeme snažit splnit vaše očekávání naprosto dokonalým servisem.

Závěr a doporučení pro návštěvu

Pokud jste ve městě a hledáte skvělé místo pro oběd nebo večeři, restaurace Výtopna je tou správnou volbou. Po celou dobu návštěvy budete ponořeni do atmosféry staré parní lokomotivy, která se rozléhá po celém prostoru restaurace. Ať už si vyberete z nabídky tradiční české kuchyně nebo moderních chutí, určitě vám bude chutnat. Navíc, personál je velmi přátelský a ochotný poradit s výběrem jídla i pití. Vůbec se nebudete cítit jako turista, ale jako host restaurace. Doporučujeme navštívit Výtopnu a zažít skvělou gastronomickou zkušenost!

Publikováno: 22. 05. 2023

Kategorie: potraviny a nápoje

Autor: Tereza Sobotková

Tagy: výtopna | restaurace