Ochutnejte autentickou belgickou kuchyni v restauraci Dish Belgicka!

Dish Belgicka

Úvod do restaurace Dish Belgicka

Vítejte v restauraci Dish Belgicka! Pokud hledáte dokonalou kombinaci kulinářského umění a autentické belgické atmosféry, jste tu správně. V naší restauraci se můžete těšit na široký výběr exkluzivních belgických jídel a nápojů, které jsou připravovány s láskou a pečlivostí našimi zkušenými kuchaři. Od tradičních moules-frites až po speciality z belgického piva, máme pro každého něco. Těšíme se na vaši návštěvu v restauraci Dish Belgicka!

Historie a koncept restaurace

Historie a koncept restaurace Dish Belgicka

Restaurace Dish Belgicka se může pochlubit bohatou historií a originálním konceptem. První pobočka této restaurace byla otevřena v roce 1998 v belgickém městě Brugges. Odtud se rychle rozšířila do celé Belgie a postupně se dostala i do dalších zemí Evropy.

Dish Belgicka je nejen obvyklou restaurací, ale také spojuje návštěvníky s belgickou kulturou. Restaurace nabízí autentické belgické jídlo jako jsou wafle, hranolky a tradiční belgická piva, která patří mezi nejlepší na světě.

Koncept restaurace je především založen na tom, aby si hosté užili skvělý zážitek plný chutí a aromat typicky belgických pokrmů. Ochutnají zde totiž i delikatesy jako moules-frites (mušle s hranolkami) a stoofvlees (hovězí guláš). Samozřejmostí jsou také široké možnosti pro vegetariány.

V atmosféře restaurace Dish Belgicka se návštěvníci cítí jako doma díky rustikálním dekoracím, přátelskému personálu a unikátním specialitám. To všechno dělá z této restaurace skvělé místo pro posezení s přáteli, rodinou a spolupracovníky, kde se můžete nechat hýčkat chutěmi typicky belgické gastronomie.

Nabídka jídel

Nabídka jídel v restauraci Dish Belgicka

Speciality belgické kuchyně

Speciality belgické kuchyně

Jste připraveni na gastronomický zážitek? V Restauraci Dish Belgium vám nabízíme jedinečné speciality belgické kuchyně, které vám rozhodně rozšíří okruh chutí a vjemů.

Naše kuchařské týmy jsou známé svou vášní pro kvalitní suroviny a pečlivým výběrem ingrediencí. Pocházíme ze země, která je proslulá svými tradičními recepty, jako jsou moules-frites (mušle s hranolky) a waterzooi (belgická krémová polévka). Tyto pokrmy jsou samozřejmě součástí našeho jídelního lístku. Ale to není zdaleka všechno! Nebojte se ochutnat naše lahodné wafle či speciální druh piva, které má neuvěřitelnou chuťovou paletu.

Doufáme, že si u nás užijete nejen dobré jídlo, ale také přátelskou atmosféru a autentický výjev belgických ulic.

Pojďte si u nás užít chvíli oddychu od ruchu velkoměsta a nechte se unést do světa belgických specialit.

Nápojový lístek a pivní nabídka

Vážení hosté,

vítáme Vás v naší restauraci Dish Belgicka, kde můžete ochutnat některé z nejlepších belgických specialit. Kromě skvělého jídla Vám také nabízíme bohatý výběr nápojů.

Naším hrdlem je samozřejmě pivo – máte u nás možnost ochutnat prvotřídní belgickou značku Stella Artois, ale i kvalitní tuzemská piva. Pokud neholdujete pivnímu obřadu, určitě si přijdete na své u našich lahodných a osvěžujících koktejlů.

Následující nápojový lístek obsahuje širokou paletu nápojů pro každého – od nealkoholických po alkoholické. Snažili jsme se vybrat ty nejkvalitnější produkty, abyste si mohli vychutnat dokonalý zážitek z naší gastronomie.

Přejeme Vám dobrou chuť a příjemný pobyt.

Vaše Dish Belgicka

Interiér a atmosféra restaurace

Vstupte do světa jedinečné atmosféry a designu v restauraci Dish Belgická. Užijte si nejen gastronomický zážitek, ale také příjemné prostředí s moderním a nadčasovým interiérem. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby Vám pobyt u nás poskytl nezapomenutelný zážitek plný luxusu a pohodlí. Přijďte se u nás odpočinout a relaxovat v prostředí, které Vás vtáhne do svého světa od prvního okamžiku.

Ocenění a recenze

Ocenění a recenze pro restauraci "Dish Belgická"

Kvalita jídla, příjemná atmosféra a vynikající obsluha patří k hlavním faktorům úspěchu naší belgické restaurace "Dish Belgická". Tyto faktory jsou potvrzeny mnoha pozitivními recenzemi naší spokojené klientely.

Naše restaurace získala také několik prestižních ocenění, jako např. "Nejlepší belgická restaurace v Praze" nebo "Vynikající gastronomie". Tato ocenění nás motivovala ke stálému zdokonalování našeho menu a poskytování ještě lepšího zákaznického servisu.

Pokud hledáte skvělou belgickou kuchyni a nezapomenutelný zážitek, navštivte nás v naší restauraci "Dish Belgická".

Akce a speciální menu

Akce a speciální menu v restauraci Belgická

Vychutnejte si naše exkluzivní akce a lahodné speciální menu v restauraci Belgická. Oslavte s námi každý den s neodolatelnou nabídkou jídel inspirovaných belgickou kuchyní. Přijďte ochutnat naše vynikající menu plné chutí a zážitků, které Vám dopřejí nezapomenutelný kulinařský zážitek. Ať už oslavujete narozeniny, svatbu nebo jen tak s přáteli, u nás najdete to pravé prostředí pro skvělý gastronomický zážitek. Přijďte se k nám podívat a objevit novou úroveň vašeho chuťového zážitku!

Kontaktní informace a otevírací doba

Kontaktní informace a otevírací doba restaurace "Dish Belgicka":

Závěr a doporučení.

Po návštěvě restaurace Dish Belgicka jsme dospěli k závěru, že se jedná o skvělé místo pro milovníky belgické kuchyně. Nabídka jídel je bohatá a pestrobarevná, přičemž jak chuťové, tak vizuální zážitky rozhodně nezklamou.

Doporučujeme vyzkoušet zejména speciality belgické kuchyně, jako jsou slavné hranolky s majonézou nebo wafly s ovocem a šlehačkou. Pokud preferujete maso, rozhodně nevynechejte pokrm Carbonade Flamande - výborný dusený hovězí steak podávaný s houskovými knedlíčky.

Celkově hodnotíme restauraci Dish Belgicka velmi pozitivně a určitě ji doporučujeme pro rodinné i firemní večeře či romantické rande.

Publikováno: 29. 05. 2023

Kategorie: potraviny a nápoje

Autor: Marcela Červenáková

Tagy: dish belgicka | restaurace