Uzbudilující chuťový zážitek v restauraci U Zběhlíka

U Zběhlíka

Přivítání v restauraci "U zběhlíka" - vašem novém oblíbeném místě pro skvělé jídlo a pití.

Historie restaurace "U Zběhlíka"

Historie restaurace "U Zběhlíka" sahá až do roku 1925, kdy byla založena jako malý rodinný podnik v centru města. V průběhu let se postupně rozrůstala a modernizovala, přičemž si však stále uchovala svou autentičnost a charakteristickou atmosféru.

Během druhé světové války sloužila restaurace jako úkryt pro odbojovou skupinu, což dokládá její silné spojení s místní historií. Po roce 1989 se "U Zběhlíka" stala oblíbeným místem setkávání mladých lidí, ale i tradičních rodinných oslav.

Dnes je restaurace známá nejen svými tradičními českými jídly, ale i širokou nabídkou mezinárodní kuchyně. Navštivte nás a ochutnejte atmosféru historického prostoru plného přátelství a dobrého jídla.

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra restaurace "u zběhlíka"

Když vejdeš do restaurace "u zběhlíka", okamžitě tě obklopí přátelská a uvolněná atmosféra, která tě zahřeje na duši. Interiér je moderní a stylový, ale zároveň působí velmi útulným dojmem.

Místnost je osvětlena hezkými lampami s tlumeným světlem, což vytváří neobyčejnou romantickou náladu ideální pro večeři pro dva. Krom toho jsou všechny stoly prostorné a ergonomické, takže ti budou poskytovat maximální komfort během celého pobytu.

Interiér restaurace se vyznačuje převážně tmavšími barvami jako jsou černá a tmavší odstíny hnědé, které spolu s ocelovými doplňky dotvářejí nejen stylový, ale i moderní vzhled. V neposlední řadě si určitě všimneš kvality restaurace i dle interiéru toalet - ty jsou také vkusné a modernizujícím prvku.

Celkově lze říci, že interiér restaurace "u zběhlíka" je skvostem ve svém druhu. Přijď a užij si nejen kvalitní jídlo, ale i jedinečnou atmosféru tohoto místa!

Nabídka jídel a nápojů

Nabídka jídel a nápojů v restauraci "u zběhlíka" je připravena na míru pro vaše chuťové pohárky. Naše kuchyně nabízí širokou škálu tradičních českých jídel, ale také moderních pokrmů inspirovaných světovými kuchyněmi. Kromě toho máme v nabídce i drinky, vína a piva, která dokonale ladí s každým z našich pokrmů. Dobrou chuť!

Speciality restaurace "U Zběhlíka"

Speciality restaurace "U Zběhlíka" představují autentickou českou kuchyni a tradiční pokrmy, které se zde podávají. Naše restaurace je známá pro své vynikající masové speciality, jako je například pečené vepřové koleno či svíčková na smetaně. Pro milovníky koření máme také mnoho pikantních jídel, například guláš nebo klobásy s horčicí. Navštivte nás a ochutnejte ty nejlepší pochoutky české kuchyně ve stylovém prostředí "U Zběhlíka".

Rozhovor s majitelem restaurace

Rozhovor s majitelem restaurace "U Zběhlíka" - podnik, kde se spojuje tradice a nové trendy.

Závěr a doporučení pro návštěvu

Závěr a doporučení pro návštěvu u zběhlíka (restaurace)

Pokud hledáte restauraci s bohatou kuchyní plnou čerstvých surovin a skvělým servisem, neváhejte si navštívit u zběhlíka. Tato restaurace nabízí nejen tradiční česká jídla, ale také mnoho dalších pokrmů z celého světa.

Kromě skvělého jídla si u zběhlíka také užijete příjemné prostředí a perfektní atmosféru. Restaurace je moderně zařízena a personál se o vás bude starat s velkým nadšením a profesionalitou.

V neposlední řadě bychom rádi zdůraznili vynikající cenu za kvalitu, kterou u zběhlíka určitě oceníte. Pokud tedy hledáte dokonalé místo pro večeři s rodinou nebo romantický večer s partnerem, určitě doporučujeme navštívit u zběhlíka.

Publikováno: 09. 05. 2023

Kategorie: potraviny a nápoje

Autor: Magdalena Vrbová

Tagy: u zběhlíka | restaurace