Užijte si lahodné pochoutky v restauraci U Sumečka!

U Sumečka

Vítejte v restauraci "U Sumečka"! Zde se můžete těšit na skvělou gastronomii a přátelskou atmosféru. Naše menu je plné lahodných jídel a nápojů, které jsou připraveny s použitím nejvyšší kvality surovin. Přijďte navštívit náš podnik a zažijte nezapomenutelný zážitek v jedné z nejlepších restaurací v okolí.

Historie restaurace "U Sumečka"

Historie restaurace "U Sumečka" sahá až do roku 1923, kdy byla poprvé otevřena jako malá hospůdka v centru města. Postupem času se podnik rozrůstal a stal se oblíbeným místem pro setkání rodin a přátel u skvělého jídla a pití. V průběhu let restaurace prošla několika rekonstrukcemi a modernizacemi, ale stále si udržuje svou autentickou atmosféru a tradice, které ji učinily jednou z nejoblíbenějších restaurací v regionu. Dnes je "U Sumečka" synonymem vynikající kuchyně, prvotřídního servisu a přátelské atmosféry.

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra restaurace "U Sumečka" jsou jedinečné a nezapomenutelné. Při vstupu do restaurace se ocitnete v moderně zařízeném prostoru, který se vyznačuje příjemnou atmosférou. Interiér je zdoben dřevem a kamenem, což dodává restauraci útulnost a eleganci zároveň. Světlo prostorem proniká skrze velká okna, což z něj činí světlý a vzdušný prostor.

Atmosféru celkového zážitku umocňuje i obsluha - vstřícní a ochotní zaměstnanci jsou připraveni Vás obsloužit s úsměvem na tváři. V kombinaci s chutným jídlem a nápoji z vybraných surovin se z tohoto místa stane ideální prostor pro setkání s rodinou a přáteli, večeře s kolegy nebo romantickou večeři pro dva.

Nabídka jídel a nápojů

"Nabídka jídel a nápojů v restauraci U Sumečka" - Prozkoumejte naši širokou nabídku lahodných jídel a osvěžujících nápojů, které jsou připraveny ze čerstvých surovin a s pečlivostí připravovány našimi zkušenými kuchaři. Od tradičních českých pokrmů po exotické speciality, u nás si určitě vyberete to pravé pro své chuťové buňky. Rozhodněte se mezi našimi různorodými alternativami jídla a doplňte si je neodolatelným nápojem ze široké nabídky drinků. Ponořte se do světa lahodného jídla a pití v restauraci U Sumečka!

Speciality restaurace "U Sumečka"

Zapomeňte na běžné jídlo, v restauraci "U Sumečka" budete mít možnost ochutnat něco zcela jedinečného. Naše kuchařské speciality jsou připravovány s nejvyšší péčí a láskou k detailu. Užijte si vynikající chuťové zážitky a ponořte se do gastronomického světa, který dosud neznáte.

Služby pro zákazníky

Služby pro zákazníky v restauraci u Sumečka

Jsme pyšní na to, že se nám daří nejenom připravovat jedinečné pokrmy, ale také nabízet vynikající služby pro naše zákazníky. Pokud si u nás objednáte jídlo, můžete si být jisti, že budete postaráni celou řadou doplňkových služeb.

Nabízíme Vám například rychlý a efektivní servis, milou obsluhu a přátelskou atmosféru. Pokud potřebujete poradit s výběrem konkrétního jídla nebo vína, rádi Vám pomůžeme. Máte-li speciální požadavky na jídlo (např. alergie), informujte nás a my se o Vás budeme starat.

Poskytujeme také cateringové služby pro soukromé i firemní akce. Dle Vašich požadavků navrhneme menu a zajistíme kompletní servis.

Jako restaurace u Sumečka jsme tu pro Vás a chceme Vám poskytnout ty nejlepší služby v Praze. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Recenze zákazníků

Recenze zákazníků

Zjistěte, co říkají naši spokojení hosté o restauraci "U Sumečka". Přečtěte si nezávislé recenze a získejte cenné tipy na oblíbená jídla, pití a služby. Chceme, aby vaše návštěva byla skvělým zážitkem a proto se snažíme poskytnout vám ten nejlepší servis. Zanechte také svou vlastní recenzi a pomozte nám stát se ještě lepšími!

Závěr a doporučení pro návštěvu

Závěr a doporučení pro návštěvu u sumečka:

Pokud hledáte skvělou restauraci, která nabízí nejenom vynikající jídlo, ale také příjemné prostředí a profesionální obsluhu, rozhodně byste měli navštívit u sumečka. Tato restaurace se nachází v srdci města a je ideálním místem pro romantickou večeři ve dvou nebo pro posezení s přáteli.

Hlavním důvodem návštěvy u sumečka jsou prvotřídní rybí speciality, které si můžete dopřát za přijatelné ceny. Pokud nejste fanoušky ryb, nemusíte se obávat - menu nabízí spoustu dalších lahodných pokrmů. Vynikajícím doplňkem vaší objednávky bude určitě sklenička kvalitního vína z široké nabídky.

Doporučujeme si rezervovat stůl předem, zejména pokud plánujete návštěvu o víkendu či svátku. Nakonec bychom rádi zdůraznili profesionálnost a srdečnost personálu u sumečka - budete se tu cítit jako doma.

Tak neváhejte a vydejte se do restaurace u sumečka, kde se vám určitě bude líbit!

Publikováno: 30. 05. 2023

Kategorie: potraviny a nápoje

Autor: Magdalena Vrbová

Tagy: u sumečka | restaurace