Užijte si chuťovou revoluci u Parlamentu: Restaurace, která vás překvapí!

U Parlamentu

"Vstupte do světa lahodného jídla a pití u restaurace 'u parlamentu'"

Historie restaurace "U parlamentu"

Historie restaurace "U parlamentu" sahá až do 19. století, kdy se na adrese Sněmovní ulice 266/7 nacházela hospoda s názvem "U černého koníčka". V roce 1920 byla hospoda přejmenována na "U parlamentu", aby reflektovala svou blízkost k budově Národního shromáždění.

V průběhu let restauace prodělala několik rekonstrukcí a modernizací, ale stále si zachovává svou tradici a pohostinnost. Dnes nabízí kvalitní českou kuchyni s důrazem na sezonní suroviny a regionální speciality.

Restaurace "U parlamentu" se stala oblíbeným místem pro setkání politiků, novinářů a intelektuálů. Je to nejen místo, kde se dají ochutnat poctivé domácí jídla, ale také prostor pro zajímavé diskuse a debaty.

Navštivte tuto historickou restauraci a okusujte lahodné chody v autentickém prostředí uvnitř krásné starobylé budovy.

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra u parlamentu

Vstupte do naší restaurace u parlamentu a ocitněte se v prostředí, které doplňuje jedinečnou atmosféru historických budov. Interiér je kombinací moderního designu a tradičních prvků, které dotvářejí nezapomenutelný zážitek z vaší návštěvy. Připravujeme pro vás kulinářské speciality, které vám přenesou chuťové zážitky z celého světa. Ať již se rozhodnete pro exkluzivní menu nebo oblíbený streetfood, u nás najdete to pravé pro vaše chuťové buňky. Vyzkoušejte tuto jedinečnou restauraci a prožijte gastronomický zážitek jako nikdy předtím!

Nabídka jídel a nápojů

Vážení hosté,

rádi bychom Vám představili naši nabídku jídel a nápojů v restauraci "U parlamentu". Naše menu je plné lahodných pokrmů připravovaných s použitím čerstvých surovin a s důrazem na tradiční českou kuchyni. K tomu Vám můžeme nabídnout široký výběr kvalitních nápojů, od nealkoholických po exkluzivní vína.

Nabízíme například plněné knedlíky, svíčkovou na smetaně, pečenou krkovičku nebo sladké buchty se šlehačkou. Pokud máte rádi ryby, určitě si oblíbíte naší rybí polévku nebo smažený pstruh. A co se týče dezertů, ihned Vás zaujmou domácí ovocné knedlíky s mákem nebo štrúdl s jablky.

Přijďte navštívit restauraci "U parlamentu" a ochutnejte ty nejlepší pokrmy, které naše kuchyně nabízí. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Speciality restaurace "U parlamentu"

Zavítat do restaurace "U parlamentu" je zážitek, který si nenechte ujít. Tato restaurace se pyšní nejen svou vynikající kuchyní a lahodnými pokrmy, ale také mnoha specialitami, které naši zákazníci milují. Vyzkoušejte například naše tradiční české knedlíky s hovězím gulášem, které jsou připraveny podle rodinného receptu šéfkuchaře. Nebo se pochutnejte na křehkém kuřecím řízků obalenu v domácím strouhanku a doplněné o šťavnaté bylinky a aromata. U nás si přijdou na své i milovníci bezlepkových jídel. Tak neváhejte a ochutnejte naše speciality již dnes!

Provozní informace (otevírací doba, rezervace, platby atd.)

Provozní informace u restaurace "U Parlamentu":

- Otevírací doba:

Restaurace je otevřena od pondělí do neděle od 11:00 do 22:00.

- Rezervace:

Rezervaci stolu doporučujeme předem přes telefonní číslo +420 123 456 789 nebo e-mailem na info@uparlamentu.cz.

- Platby:

Přijímáme platby kartou i hotovostí. Také máte možnost platit mobilem nebo voucherem od našeho partnerského programu.

Nechcete-li se spoléhat na náhodu, můžete si využít službu objednání jídla s dostavováním a tak si raději pochutnávat v pohodlí domova.

Závěr a doporučení

Závěr a doporučení

Po důkladném průzkumu restaurací v okolí parlamentu jsme se rozhodli doporučit tuto restauraci jako ideální místo pro obědovou pauzu nebo večeři s kolegy. Kromě velmi příjemného interiéru nabízí restaurace široký výběr jídel a nápojů za rozumnou cenu. Obsluha je profesionální a ochotná pomoci s nákupem pokrmu, který vyhovuje vašim potřebám.

Závěrem bychom tedy rádi doporučili tuto restauraci jako skvělou volbu pro každého, koho lákají chutné jídlo, přívětivá atmosféra a spokojenost s obsluhou.

Publikováno: 08. 04. 2023

Kategorie: potraviny a nápoje

Autor: Kateřina Krajnová

Tagy: u parlamentu | restaurace