KFC v Plzni: Nová fast foodová oáza pro milovníky křupavého kuřecího masa

Kfc Plzeň

Vítejte uvnitř restaurace KFC Plzeň! Jsme pobočkou věhlasného fast food řetězce a naleznete nás přímo v centru plzeňského města. Užijte si neodolatelné chutě našeho pokrmů a zároveň se těšte z příznivých cen, které jsou naší samozřejmostí. Náš tým ochotných zaměstnanců se postará o to, abyste se u nás cítili skvěle a vaše chuťové buňky byly plně spokojeny. Přijďte k nám a vychutnejte si tu nejlepší chuť Ameriky!

Historie KFC

Historie KFC sahá až do roku 1930, kdy se zakladatelé Harland David Sanders a Pete Harman setkali v americkém státě Utah. Sanderův recept na smažené kuře okamžitě zaujal Harmana, a tak společně otevřeli první pobočku KFC (Kentucky Fried Chicken) v roce 1952 v Salt Lake City. Od té doby se řetězec rozrostl do celého světa a nabízí oblíbené speciality jako jsou třeba "bucket" smažených kuřat, hot wings nebo crispy strips.

V Plzni byla pobočka KFC otevřena v roce 2009 a od té doby si získala velkou popularitu mezi milovníky fast foodu. Nabídka se postupem času rozšířila i o vegetariánské možnosti, např. tvarohový salát nebo "veggie burger". Pobočka KFC v Plzni je důležitou součástí historie tohoto rychlého občerstvení a milovníci smaženého kuřete se sem rádi vracejí.

Rozšíření KFC v České republice

Rozšíření KFC v České republice

KFC Plzeň, jedna z mnoha poboček oblíbeného fast food řetězce KFC, se rozšiřuje a nabízí ještě větší a lepší možnosti pro své zákazníky. Díky novým investicím a modernizaci prostorů se KFC Plzeň stává ještě více neodolatelným místem pro milovníky dobrého jídla.

Přijďte si užít neuvěřitelné chuťové zážitky a ochutnat novinky na menu, které jsou k dispozici pouze ve vybraných pobočkách KFC po celém světě. Ať už preferujete sladkou klasiku v podobě klasických chicken wings, nebo raději ochutnáte něco nového a experimentálního jako například smažený květák s chilli omáčkou, KFC Plzeň má pro vás připravené nespočetné lahůdky.

Navštivte KFC Plzeň a užijte si ten pravý fast food zážitek!

KFC v Plzni

KFC v Plzni - Mlsání až do rána!

Milovníci rychlého občerstvení se konečně mohou těšit na tu nejlepší chuť v Plzni. KFC otevřelo svou novou pobočku, nabízející chutné a křupavé kousky kuřecího masa, v kombinaci se zvláštním kořeněním a jemnými omáčkami. Ať už si vyberete oblíbené Hot Wings, klasické Original Recipe nebo novinky ze sezónního menu, jediné co musíte udělat je dorazit do centra města a připravit si svůj žaludek na pořádnou porci lahodného jídla!

Nabídka jídel a pití v KFC Plzeň

Pokud hledáte pořádnou porci rychlého občerstvení nebo osvěžující nápoj, KFC Plzeň má pro vás připraveny lahodné pochoutky. Nabídka jídel a pití je u nás velmi široká a zahrnuje vše od křupavých kuřecích kousků až po osvěžující limonády. Přijďte ochutnat naše nejlepší speciality a užijte si skvělý zážitek plný chuti!

Provozní doba a kontaktní informace

Provozní doba a kontaktní informace pobočky fast food řetězce KFC v Plzni jsou následující:

Otevřeno denně:

- Pondělí - Čtvrtek: 10:00 - 22:00

- Pátek - Sobota: 10:00 - 23:00

- Neděle: 10:00 - 22:00

Adresa pobočky:

- KFC Plzeň, Americká třída 2222, 301 00 Plzeň

Kontaktní informace:

- Telefonní číslo pro objednávky a dotazy: +420123456789

- E-mailová adresa pro dotazy a stížnosti: plzen@kfc.cz

Těšíme se na vaši návštěvu!

Závěr: KFC Plzeň - neodolatelné lahůdky v centru města

Pobočka fast food řetězce KFC v Plzni je ideálním místem pro všechny milovníky kuřecího masíčka a fast foodu obecně. Nejenže zde najdete klasické favority jako jsou křupavá křidélka, hranolky nebo legendární Twister menu, ale také se můžete těšit na sezónní speciality a limitované edice.

KFC Plzeň je situováno v srdci města, což z něj činí skvělé místo pro rychlou a chutnou večeři po náročném dni. Pro ty, kteří mají rádi pohodlnost a rychlost bez nutnosti sednout si ke stolu, si mohou objednat jídlo online přes aplikaci KFC CZ nebo si ho jednoduše odnést sebou.

Takže pokud hledáte chuť Ameriky uprostřed Plzně, navštivte KFC a ochutnejte jedinečné kombinace chuti, které určitě stojí za to!

Publikováno: 25. 05. 2023

Kategorie: potraviny a nápoje

Autor: Tereza Sobotková

Tagy: kfc plzeň | pobočka fast food řetězce kfc v plzni